0917 530 997 info@ruz.sk

O nás

O nás

EIPS vznikli ako výsledok spolupráce špecialistov v oblasti informačných technológií. Manažment spoločnosti tvoria špičkoví odborníci v oblasti ekonomiky, finančných analýz, audítorstva a informačných technológií.

Začínali sme od nuly a poctivou prácou sme sa prepracovali medzi jedných z najlepších v oblasti ekonomického softvéru. Naša jedinečnosť spočíva vo vzájomnom prepojení softvéru. Zároveň sme sa začali bližšie venovať konkurenčnej finančnej analýze.

Náš príbeh o vzniku

Náhoda a okolnosti chceli, že sa stretli  ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, každý vo svojom odbore. S potrebou riešiť aplikácie v ekonomickej oblasti, tak aby naše produkty boli čo najjednoduchšie ale zato maximálne efektívne a vychádzajú zo životnej filozofie, že produkty sú tvorené v prvom rade pre klienta, ktorý musí v prvom rade porozumieť nášmu produktu , dobrý pocit, ušetriť čas a námahu.

Náš cieľ

Naším cieľom je vaša spokojnosť. Preto sa snažíme zdokonaľovať náš produkt a tým vytvoriť dokonalé riešenie pre našich klientov. Denne sa stretávame s potrebou riešiť aplikácie v ekonomickej oblasti aj so zameraním na účtovníkov, manažérov … tak aby naše produkty prinášali inteligentné riešenia a uľahčovali prácu. Našou filozofiou je, že to čo vie za nás spraviť počítač a moderná technológia, nemusí pracne vyrábať klient. Naše ciele flexibilne prispôsobujeme vašim potrebám.

Práca nás baví a posúva …

V našej práci vidíme zmysel, silný potenciál niečo zlepšiť a budúcnosť. Opierame sa o firemnú filozofiu, ktorá hlása, že chceme podnikateľom pomáhať a zjednodušovať ich život našou prácou. Priebežné úspechy a zlepšovania nás nútia k vzdelávaniu a zdokonaľovaniu. Prijímame rady od klientov a s radosťou ich aplikujeme, lebo pomáhajú nám všetkým. Aplikácia legislatívnych zmien je pre nás prioritou na uľahčenie vašej práce.

Produkty a ich vývoj

V priebehu rokov 2019 – 2021 sme sa zamerali na vývoj aplikácie v MS Exceli – “ Konkurenčná finančná analýza a finančné memorandum „. Medzi naše produkty patria ešte Poznámky k ročnej účtovnej závierke, Cash Flow a výročnú správu pre aktuálbny rok.

NAPÍŠTE NÁM

Sme tu pre vás. 
Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou.

EIPS – Ekonomické Informácie a Poradenské Služby

Správa

info@ruz.sk

mobil

+421 917 530 997

Office

Martinčekova 32
821 01 Bratislava

Registrácia

IČO : 139 669 79
DIČ : 102 339 8112

nie sme platca DPH