O nás

O nás

EIPS vznikli ako výsledok spolupráce špecialistov v oblasti audítorstva a informačných technológií. Manažment spoločnosti tvoria špičkoví odborníci v oblasti ekonomiky, finančných analýz, audítorstva a informačných technológií.

Začínali sme od nuly a poctivou prácou sa chceme prepracovať medzi jedných z najlepších v oblasti ekonomického softvéru. Naša jedinečnosť spočíva vo vzájomnom prepojení softvéru. Zároveň sme sa začali bližšie venovať účtovnému denníku a v rámci neho výberu vzorky podľa významnosti, prípadne rozhodnutia klienta – audítora.

Náš príbeh o vzniku

Náhoda a okolnosti chceli, že sa stretli  ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, každý vo svojom odbore. S potrebou riešiť aplikácie v ekonomickej oblasti aj so zameraním na audítorov, tak aby naše produkty boli čo najjednodušie ale zato maximálne efektívne a vychádzajú zo životnej filozofie, že produkty sú tvorené v prvom rade pre klienta, ktorý musí mať radosť, dobrý pocit, ušetriť čas a námahu.

Náš cieľ

Naším cieľom je vaša spokojnosť. Preto sa snažíme zdokonaľovať náš produkt a tým vytvoriť dokonalé riešenie pre našich klientov. Denne sa stretávame s potrebou riešiť aplikácie v ekonomickej oblasti aj so zameraním na audítorov, tak aby naše produkty prinášali inteligentné riešenia a uľahčovali prácu klientov. Našou filozofiou je, že to čo vie za nás spraviť počítač a moderná technológia, nemusí pracne vyrábať klient. Naše ciele flexibilne prispôsobujeme vašim potrebám.

Práca nás baví a posúva …

V našej práci vidíme zmysel, silný potenciál niečo zlepšiť a budúcnosť. Opierame sa o firemnú filozofiu, ktorá hlása, že chceme ľuďom pomáhať a zjednodušovať ich život našou prácou. Priebežné úspechy a zlepšovania nás nútia k vzdelávaniu a zdokonaľovaniu. Prijímame rady od klientov a s radosťou ich aplikujeme, lebo pomáhajú nám všetkým. Aplikácia legislatívnych zmien je pre nás prioritou na uľahčenie vašej práce.

Produkty a ich vývoj

V priebehu rokov 2018 – 2020 sme sa zamerali a dokončili aplikáciu v MS Exceli – “ audítorská dokumentácia „. Audítorská dokumentácia obsahuje štyri základné moduly: pre obce, konsolidácia pre obce, pre „neziskové organizácie“ a pre malé a veľké účtovné jednotky. Dokončili sme Poznámky k ročnej účtovnej závierke, Cash Flow a výročnú správu pre rok 2020.

NAPÍŠTE NÁM

Sme tu pre vás. 
Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek otázkou.

Správa

info@ruz.sk

Mobil

+421 0917 530 997

Home

E I P S

Ekonomické Informácie a Poradenské Služby

p

Registrácia

IČO : 139 669 79

nie som platca DPH